BUGÜN
Daha fazla yükle...
KULLANICI SÖZLEŞMESİ

Sitemizi kullandığınızda belli başlı maddeleri göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bunlardan bazıları şu şekilde;

a) +18 içerikler

Sitemizde açık bir şekilde +18 payşalımlar yapmak yasaktır, aksi halde süresiz uzaklaştırılma cezası ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

b) kötü söz ve tehdit

Burayı kullanmanızdaki amaç tamami ile bilgiye dayalı olup sosyal çevrenizi genişletmektir. Fakat bunu yaparken insanlara kötü söz ve tehdit içerikli mesajlar göndermeyi aklınızdan bile geçirmeyin. Cezası ise süresiz uzaklaştırmadır.

c) alıntı yapmak

İçerik paylaşımlarınızda alıntılar kullanmayın, kendinizi küçük düşürmeyin. Neyi biliyorsanız ve/ya bilmiyorsanız yine de paylaşın. Her insan hata yapar ve bu tarz sitelerin amacı da bilgiyi arttırmak kadar da eğlenceyi ön planda tutmaktır.

d) telif hakkı

Paylaşımlarınızda ve/ya içeriklerinizde, başkalarına ait olan şeyleri kendinizmiş gibi göstermeye çalışmalyın. Sonra telif yediğinizde sorumlusu biz olmayız.

e) sahtecilik

Burada sadece kendiniz olun. Başkasını ve/ya bir kurumu, kuruluşu taklit etmek sadece sizin özgüveniniz olmadığını gösterir. O yüzden kendinizi ön plana çıkarın ve insanlara kendinizi tanıtın ve anlatın.

f) din, dil ve ırk ayrımı

Kesinlikle ama kesinlikle her insana olması gerektiği gibi (iyi) yaklaşın ve inançlarına saygılı olun. Her birey özgürdür ve kendinden sorumludur. Bu tarz ayrımcılık yapanların cezası da ne yazık ki süresiz uzaklaştırmadır.

HOŞGELDİN ZİYARETÇİ...
Saf bilgiden oluşturduğumuz sitede bizle beraber bilgilenmek ister misin? Öyleyse hemen kayıt ol!